ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

منو

بخشنده ستارگان

10028393

69,000 تومان

توضیح

كتاب بخشنده ستارگان آخرين رمان جوجو مويز رمان نويس و داستان نويس مشهور بريتانيايي مي باشد كه از سال ۲۰۰۲ تاكنون هر سال يك رمان نوشته است كه تعدادي از اين رمان ها بهترين رمان سال دنيا انتخاب شده اند

جدیدترین و مهم‌ترین اثر جوجو مویز، یکی از بامزه‌‌ترین روایت‌های نوشته شده در مورد زنان که عشق، دوستی و خودآگاهی را در جامعه‌ای عقب مانده به تصویر می‌کشد. قصه‌ای براساس واقعیت که در سال 2019 نامزد بهترین رمان سال به انتخاب کاربران گودریدز شد.

نویسنده‌ی کتاب "دروغ‌های کوچک بزرگ"، آلیس رایت به امید فرار از زندگی سخت در انگلستان با یک مرد امریکایی به نام بنت ون‌کلو ازدواج می‌کند، ولی خیلی زود متوجه مي‌شود شهر کوچک کنتاکی هم به اندازه‌ی انگلستان برای اون ناخوشایند است.

برای همین آلیس بعد از دیدن اطلاعیه‌ی تشکیل تیمی از زنان برای رساندن کتاب به نقاط مختلف، با شوق و ذوق داوطلب می‌شود.

مارجری، زنی باهوش و مستقل که رهبری این تیم را به عهده دارد، خیلی زود با آلیس دوست می‌شود و در ادامه سه زن مجرد دیگر به آنها ملحق می‌شوند که به «کتابداران پک هورس کنتاکی» معروف می‌شوند. تعهد رساندن کتاب به آدمهایی که هرگز کتابی نداشتند و مواجه کردن آنها با حقایقی که زندگی‌شان را تغییر می‌دهد، نمایشی معرکه از عدالت و انسانیت به راه می‌اندازد.

ویژگی‌ها

سال انتشار 1399
ناشر انتشارات360درجه

نظرات کاربران

1399-04-05

سلام‌‌.ببخشید همه کتابهای جوجومویز دونسخه فارسی و انگلیسی هستن؟

سلام بله همه انگليسي ها موجود شده 8 تا از فارسي ها هم موجوده بقيه هم بزودي موجود ميشه

1399-01-01

رمان های جوجو مویز واقعا زیبا هستن مخصوصا این یکی که خود نویسنده اعتقاد داره جز بهتریناشه.به همه پیشنهادش میکنم

دقيقا همينطوره

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده